Achievements‎ > ‎

Celebration Assembly

posted 7 Jan 2014, 01:11 by Web Admin   [ updated 7 Jan 2014, 01:11 ]

Celebration House Assembly Nominations and Winners

ARMSTRONG WINNER       MARCUS PILKINGTON                         

Armstrong Year 7 - Nominations, Tabitha Wright, Jordan Thorogood, Kyra Lillicrop - Winner Tabitha Wright

Armstrong Year 8 - Nominations, Savannah Abdullah, Katie Osborne, Daniel Sadler - Winner Savannah Abdullah

Armstrong Year 9 - Nominations, Rhea Pearson, Kayleigh Mansfield, Lauren Hull - Winner Rhea Pearson

Armstrong Year 10 - Nominations, Hannah Newell, Molly Olson, Jessica Hyndes - Winner Hannah Newell

Armstrong Year 11 - Nominations, Marcus Pilkington, Charlotte Parkins, Bryony Murphy - Winner Marcus Pilkington

TURNER WINNER    KATIE RAMSEY-SMITH      

Turner Year 7 - Nominations, Aston Orr, Jordan T Smith, Molly Upson - Winner Aston Orr

Turner Year 8 - Nominations, Georgia Vaughan, Kurtis Webb, Chloe Revell - Winner Georgia Vaughan

Turner Year 9 - Nominations, Douglas Taylor, Natalie Shirley, Mia Wood - Winner Douglas Taylor

Turner Year 10 - Nominations, Katie Ramsey-Smith, Rebecca Russell, Blake Smith - Winner Katie Ramsey-Smith

Turner Year 11 - Nominations, Jack Simpson, Kara Wilsher, Conner Stephens - Winner Jack Simpson

NEWTON WINNER   GEMMA DUNBAR          

Newton Year 7 - Nominations, Christopher Final, Kaja Karpowicz, Saoirse Gavin - Winner Christopher Final

Newton Year 8 - Nominations, Elisha Lacey, Charlotte Fairhurst, Jack Drake - Winner Elisha Lacey

Newton Year 9 - Nominations, James Gracie, Lewis Hart, Abigail Griffin - Winner James Gracie

Newton Year 10 - Nominations, Gemma Dunbar, Louise Hills, Kieran Claydon - Winner Gemma Dunbar

Newton Year 11 - Nominations, Brett Drake, Bobby Griffiths, Ben Frood - Winner Brett Drake

DARWIN WINNER     JOSEPH CLARK      

Darwin Year 7 - Nominations, Sydra Anderson, Chloe Bulmer, Joseph Bridge - Winner Sydra Anderson

Darwin Year 8 - Nominations, George Bedwell, Jack Anderson, Alice Bills - Winner George Bedwell

Darwin Year 9 - Nominations, Josh Faires, George Anderson, Maria Adkins - Winner Josh Faires

Darwin Year 10 - Nominations, Joseph Clark, Scott Adams, Harriet Corke - Winner Joseph Clark

Darwin Year 11 - Nominations, Eleanor Cruickshank, Oliver Cooke, Christopher Ball - Winner Eleanor Cruickshank